Cynamon- Woda kokosowa – Kefir

przepisy-na-odchudzanie

Cynamon- Woda kokosowa – Kefir,  pozwolą, że Twój organizm naładuje się dodatkowymi witaminami, składnikami odżywczymi i przeciwutleniaczami. Ten napój pozwoli zwiększyć Twoja energię, będzie stymulować utratę wagi i zwalczać Twoje choroby. Oto napój z  Cynamon- Woda kokosowa – Kefir niezwykle silna i zdrowa receptura dla osób, które chcą się odchudzić.

Cynamon- Woda kokosowa – Kefir

Sama woda kokosowa jest fantastycznym  wzmacniaczem energii, pomaga radzić sobie z kwestiami cukru we krwi. Ten przepis zamienia ją w sfermentowanego napoju i dodaje pożytecznych bakterii, enzymów, witamin i minerałów.

Jeśli masz do czynienia z niskim zużyciu energii, problemy cukru we krwi, nadwagą, pragnienia słodyczy, kefir kokosowy z cynamonem pomoże Ci uzyskać stabilizacje organizmu.. Ten wspaniały napój fermentowany jest bogaty w pożyteczne bakterie, enzymy, witaminy i minerały, które mają kluczowe znaczenie dla układu pokarmowego i odpornościowego.

Można też używać orzechy i nasiona,  różne rodzaje kefirów. Woda kokosowa i kefir jest jednym z moich ulubionych napojów bogatych w składniki odżywcze, ponieważ smakuje tak orzeźwiająco i jest lekki.

Cynamon- Woda kokosowa – Kefir  jest łatwy do wykonania, zwłaszcza jeśli macie dostęp do młodych tajskich kokosów. Te kokosy mają białą powłokę zewnętrzną. Jeśli nie można znaleźć młodych kokosów na danym obszarze, można użyć wysokiej jakości surowej wody kokosowej. Jest to marka używam, kiedy nie mogę znaleźć młodych kokosów w sklepie.

Mój przepis dzisiaj jest prostą wariacja  podstawowej receptury Cynamon- Woda kokosowa – Kefir. Dodałam laskę cynamonu, aby stworzyć wspaniały aromatyzowaną wodę kokosowe z  kefirem.  Cynamon ma kilka fantastycznych korzyści zdrowotnych więc dodanie go do kefiru stworzy jeszcze bardziej mega energii.

Składniki Cynamon- Woda kokosowa – Kefir na 1 litr kefir

4 szklanki wody kokosowej lub 3-4 młode kokosy                                                          
4 łyżki kefiru
1 sterylizowany słoik z pokrywką
1 laska cynamonu

Przepis

Wlać  wodę kokosową do słoika. Dodaj  kefir. Niech woda kokosowa i kefir będzie pozostawiona w temperaturze pokojowej przez 24-48 godzin. Woda kokosowa – kefir jest gotowy, kiedy pokazuje mleczno-biały lub mętny kolor i ma pikantny smak. Jeśli kefir jest gazowany, mleczno-biały dodaj laskę cynamonu, a następnie umieścić kefir w lodówce przez okres do 3 dni. 

Przygotowanie tego napoju wymaga Twojej cierpliwość, ale zapewniam, że ten smak i jego działanie jest warte tego czekania. Pyszności.

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk