Walka w klatce z Aleksandrą... czyli wrażenia po Seminarium - Mataleo.eu


Kup Dietę i Trening

Kochani 🙂

Właśnie wróciliśmy do domu po 2 dniach intensywnej pracy z Mistrzynią Świata Aleksandrą Kobielak 🙂

Oboje z Damianem jesteśmy trochę zmęczeni, ale choć w kilku słowach chciałam opowiedzieć “na gorąco” wrażenia po Seminarium Sportowym z Aleksandrą Kobielak.

Wczoraj – w sobotę 22 lutego – po kilku miesiącach przygotowań, odbyło się pierwsze w Wielkiej Brytanii Seminarium Sportowe. Gościem honorowym i głównym prelegentem była Najznamienitsza Polska Zawodniczka Fitness Aleksandra Kobielak. Wielokrotna zdobywczyni Mistrzostw Świata, Mistrzostw Polski i wielu innych tytułów.

Podczas seminarium, Aleksandra Kobielak bardzo dużo mówiła o sposobach odżywiania się, stosowanych przez siebie zasadach żywieniowych, itp. Dzieliła się z uczestnikami seminarium praktyczną wiedzą i osobistym doświadczeniem. A jak wiadomo, takie porady są najcenniejsze.

Pani Aleksandra obalała bardzo wiele mitów i tzw obiegowych opinii na temat popularnych diet czy sposobów odżywiania się, zarówno sportowców, jak i “zwykłych” osób, chcących zadbać o swoje ciało i piękną sylwetkę.

Było mnóstwo porad, podpowiedzi i sugestii. Były “próbki” treningów, były pokazowe ćwiczenia. Był pokaz umiejętności, były pytania i odpowiedzi. Były zdjęcia z Mistrzynią Świata, indywidualne i grupowe. Był pokaz Samoobrony, a na koniec Pani Aleksandra walczyła w klatce z Damianem Lisińskim 🙂

Drugiego dnia –  w niedzielę – ukoronowaniem event’u, była Sesja Zdjęciowa na siłowni Gym Combat City 🙂

 

ps

Mam gorącą prośbę do uczestników 🙂

Napisz proszę  w komentarzu poniżej, jakie są Twoje wrażenia po seminarium sportowym.

 

 

 

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: