TWOJE POŚLADKI w 10min

TWOJE POŚLADKI w 10 min.

PODARUJ NAM SWOJE 10 MINUT– PROSIMY, TWOJE POŚLADKI.

Cześć i czołem Kobitki oraz.. ino Kobitki..może jeden, ale nie mniej ważny jak reszta, rodzynek!

Tym razem wpis adresowany będzie w 99% do tej piękniejszej części osób przeglądających stronę MATALEO.EU. Piszę 99% bo liczę na jednego rodzynka o imieniu w stylu Chwalimir, dla które go 10 minutowy zestaw ćwiczeń na pośladki będzie co najmniej równie ważny jak zestawy ćwiczeń na klatę czy bicepsa, a co! Wszystkim Chwalimirom przesyłam serdeczne pozdrowienia!

„Czujemy się okropnie, poświęć nam 10 minut, nie 8, nie 12, wystarczy 10 – prosimy.”

„(…) i od teraz obiecaj Nam, że nie powiesz już nigdy więcej: nie dzisiaj, albo po co mi takie one. Pozwól nam być jędrne, pozwól by za nami sam odwracał się wzrok! Długo już tą nijakość znoszę, poświęć mi tylko swe 10 minut dziennie, proszę…”

W analizowanym fragmencie tekstu, w którym podmiotem lirycznym są nie kto inny jak nie same pośladki, a ów podmiot opisuje w owym wpisie swoje osobiste wrażenia, przeżycia, uczucia, doznania, chociaż może być równocześnie jedynie komentarzem… A więc drogie Panie, i Ty też Chwalimirze, w powyższych słowach podmiotu lirycznego przeważa uczucie potrzeby zmiany, przepełnia je niechęć do ich obecnego wyglądu co w swych skutkach przeradza się protest przeciwko braku działań podejmowanych by zapobiec takiemu stanu rzeczy . W kolejnym zdaniu podmiot liryczny odwołuje się do wewnętrznego pragnienia bycia jędrnym a także ponadto potrzeby wzbudzenia sobą zainteresowania innych.

„Nie mów, że nie chcesz tak samo jak i my chcemy przestać być nijakie! Nie prawda też, że nie wierzysz, że możemy być obiektem westchnień kiedy wszystko czego potrzebujemy to Twoje dwa razy pięć minut.”

W cytowanym powyżej fragmencie autor wplata w słowa wypowiadane przez podmiot liryczny zjawisko prawa podwójnej negacji, czy też potocznie nazywanego prawem podwójnego zaprzeczenia. Według tego prawa słowa „Nie prawda też, że nie wierzysz (…)” znaczą dokładnie to samo co „Wierzysz!”.

Skoro wierzysz, że czas najwyższy ukrócić smutek podmiotu lirycznego i stawić czoła temu co jędrne, wzbudzające zainteresowanie i dla Ciebie nowe i nieznane, chociaż już tak pożądane, to uwierz również w to, że poświęcając pośladkom 10 minut swojego czasu dziennie zarówno ty jak i one w niedługim czasie będziecie zadowolone.

TWOJE POŚLADKI w 10min.

Pamiętajcie o dwóch zasadach:
• Po pierwsze: pośladki lubią urozmaicone zestawy ćwiczeń, dlatego można śmiało wybrać jeden z poniższych i co jakiś czas zastąpić go innym. Na pewno się za to odwdzięczą.
• Po drugie: pośladki nigdy nie zrozumieją, że nie masz dla nich nie mniej i nie więcej również jak króciutkie dwa razy po pięć minut, w sumie dziesięć. Tak więc do roboty!

posladki

Zapraszam na trening pośladków – Skype TYLKO £55 

Zadzwoń lub napisz 

m.klos@btinternet.com

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk