Trening w Domu na Pośladki – Nowe Ćwiczenia

Trening na nogi i pośladki w domu i na siłowni - Gosia Klos

Trening w Domu na Pośladki – Nowe Ćwiczenia.Pewnie zawsze chciałaś mieć seksowną i jędrną pupę? Kto by nie chciał. Musicie pamiętać, że tylko regularny trening w domu czy na siłowni przyniesie pożądane efekty! Musisz ćwiczyć i nie obijać się. Efekt twojej pracy na pewno zobaczysz juz po miesiącu tylko zacznij ćwiczyć. Te 6 ćwiczeń, które dla Ciebie przygotowałam da ci świetny tyłek w mgnieniu oka. Musisz tylko ruszyć ten tyłek i działać!

1.Przysiad na palcu u jednej nogi. Podnieś piętę z ziemi, a następnie zrób przysiad, aż noga osiągnie kąt 90 stopni. Powróć do pozycji stojącej. Powtarzaj przez jedną minutę, a następnie zmień na drugą piętę.

2.Wznosy nogi do góry w planku . To ćwiczenie jest świetne dla twojego kręgosłupa i twojego tyłka. Zajmij miejsce w desce, trzymając ręce na szerokość barków. Rozciągnij obie nogi, aż plecy i nogi będą w linii prostej. Lekko zegnij oba kolana, a następnie zgnij lewe kolano pod kątem 90 stopni. Złóż stopę, a następnie ściśnij tyłek, podnieś nogę do sufitu tak wysoko, jak możesz nie uginając kręgosłupa. Opuść nogę z powrotem w dół. Powtarzaj przez jedną minutę, a następnie zmień nogi.

3.Wznosy bioder do góry. Chwyć hantle. Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze, rozstawionymi na szerokość barków. Umieść hantle na obszarze miednicy. Trzymając mocno kręgosłup, unieś biodra z ziemi, tak wysoko, jak się da, mając nadal ramiona na ziemi. Opuść biodra ponownie. Wykonaj co najmniej 12 powtórzeń 4 serie.

4.Zacznij od klęku podpartego. Twoje ręce powinny być ułożone płasko na podłodze, rozstawione na szerokość barków.  Kolana powinny być pod kątem 90 stopni. Trzymając plecy PROSTO, skieruj prawą nogę bezpośrednio za siebie. Następnie podnieś nogę o 10 cm wyżej, trzymając biodra pod kątem. Zrób to ćwiczenie przez 30 sekund, a następnie przejdź na lewą stronę na 30 sekund. Przełącz nogi i powtarzaj ćwiczenia 3 serie.

5.Ćwiczenie z piłką. Umieść pięty na piłce do ćwiczeń z prostymi nogami. Równoważąc ciało, unieś biodra z podłogi tak, aby twoje ciało było w linii prostej, a ramiona nadal leżałą na ziemi. Nie zatrzymując się, przyciągnij swoje pięty do siebie, aby piłka toczyła się w kierunku twojego tyłka. Przytrzymaj przez 1-2 sekundy, a następnie wyrzuć piłkę z powrotem i opuść biodra, aż wrócisz do pozycji wyjściowej. Wykonaj co najmniej 12 powtórzeń tego ćwiczenia 4 serie.

6. Wykrok boczny. Wykonaj co najmniej 10 powtórzeń tego ćwiczenia 4 serie.

Wykonuj te 6 ćwiczeń 3-4 razy w tygodniu i obserwuj jak twój tyłek jak staje się jędrniejszy i gładszy. 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk