Start – Sport

Małgorzata Klos – Miss Figura 2013 Start-Sport Top Team

me03http://www.start-sport.pl/index.php?name=newsy2&id=108

Pani Małgosia pełni funkcję konsultanta ds. dietetyki i suplementacji. Swoim podopiecznym zapewnia kompleksową opiekę w zakresie układania diety, prowadzenia treningów oraz monitorowania na bieżąco efektów i motywowania do dalszej pracy nad kondycją i sylwetką.

 

Wykorzystuje elementy treningu funkcjonalnego, który zapewnia piękną wyrzeźbioną sylwetkę, przyczyniając się równocześnie do poprawy ogólnej sprawności. Prowadzi treningi w systemie obwodowym, które zapewniają utratę tkanki tłuszczowej baz nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej http://mataleo.eu/sklep/dieta-gosi/
Współpracując z osobami walczącymi o zdrową sylwetkę, koncentruje się na zmianie sposobu myślenia o aktywności fizycznej zachęcając do zmiany stylu życia na bardziej aktywny.

Pani Małgorzata stara się aby sport i zdrowy sposób żywienia stał się ich pasją i nieodłącznym elementem dnia codziennego.

http://www.start-sport.pl/index.php?name=newsy2&id=108

” Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie Ci odpowiadają: Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie ” – George Bernard Shaw.

 

me01

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk