Skłony do Przodu na Pośladki – VIDEO – Gosia Klos

Skłon do przodu Gosia Klos

Skłony do Przodu na Pośladki – VIDEO – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Instrukcje dotyczące ćwiczenia

1. Stawiając stopy na szerokość ramion, podnieś parę hantli. Hantle powinny znajdować się po bokach, ręce powinny być całkowicie wyciągnięte w dół.

2. Utrzymuj lekko ugięte kolana. Powoli zegnij się w talii, opuszczając hantle za kolana. Powinieneś czuć lekkie rozciągnięcie ścięgien i pośladków.

3. Powoli podnieś poprzeczkę do góry do pozycji wyjściowej. Pamiętaj, aby ściskać pośladki i ścięgna udowe w drodze na górę.

4. Podczas ćwiczeń zawsze utrzymuj wyprostowane plecy i utrzymuj umiarkowaną wagę

 

Skłon do przodu z obcązeniem

Opis

Martwy ciężar z hantlami na sztywnych nógach jest w zasadzie tym samym ćwiczeniem, co wersja ze sztangą podnosząc z podłogi tego ćwiczenia.

To ćwiczenie jest świetnym budowniczym ścięgna podkolanowego. Dolna część pleców, pośladki i łydki są również trafiane jako wtórne grupy mięśni.

Pamiętaj, że nie potrzebujesz dużego ciężaru  do tego ćwiczenia. Utrzymuj wagę na umiarkowanym poziomie, utrzymuj wyprostowane plecy podczas całego ruchu i utrzymuj poziom głowy przez cały czas. Powinieneś zginać się tylko w talii z lekkim zgięciem w kolanach.

W dolnej części tego ruchu powinieneś czuć się komfortowo.

Nigdy nie ćwicz tego ćwiczenia jeśli nie wiesz jak poprawnie go wykonać. Nawet patrząc na moje video możesz popełnić błędy, o których nie wiesz myśląc, że robisz je poprawnie.

Zgłoś się do mnie po konsultacje klikając tutaj.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk