Podsumowanie 2013 roku

Okres Świąt Bożego Narodzenia, jest czasem do rozmyślań i podsumowania mienionego roku.

Rok 2013 był dla nas czasem sukcesów i ciężkiej prozy życia. W pierwszym kwartale, miesiąc przed zawodami NAC OPEN UK CHAMPIONSHIPS, Małgorzata straciła syna, co mimo wszystko nie pozbawiło jej chęci do ciężkiej pracy nad sobą. Wręcz przeciwnie; dodało Jej sił w dążeniu do sukcesu. Zajęcie II miejsca na Miss Figure NAC OPEN UK CHAMPIONSHIPS, było ukoronowaniem za dwuletni okres regularnej pracy nad swoją sylwetką.

Potwierdzeniem wysokiej formy Małgorzaty Klos, było zdobycie jesienią II miejsca Miss Fitness NAC OPEN UK CHAMPIONSHIPS.

Damian Lisiński, brał czynny udział w szlifowaniu formy Małgorzaty, wykorzystując swą wiedzę i doświadczenie Instruktora Kulturystyki.

Kolejnym sukcesem w roku 2013, było utworzenie Fun Page KOCHAM FITNESS, propagujący zdrowy, aktywny tryb życia. Kocham Fitness, w oresie od lipca 2013, zdobył 12.000 Polubień.

Zamykając rok 2013, jesteśmy w trakcie przygotowań na luty 2014, SEMINARIUM SPORTOWEGO z jedną z większych gwiazd polskiej Kulturystyki i Fitness.

Na rok 2014, życzymy wszystkim, zapału i dążenia do wyznaczonych celów i wielu sukcesów!!!

Marzenie, to słodki dar, cichutkie uniesienie i serca magiczny czar. Marzenie, to cieplutkie kolory życia, bajeczne desenie, to tęcza naszej duszy. To też droga narysowana naszą ręką . To ciche spełnienie. Marzenie to piękne serca pragnienie. Pięknego dnia z marzeniami

Jesteśmy a Wami 🙂

Małgosia i Damian

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk