Płaski brzuch po ciąży

Plaski-brzuch-po-ciazy-

Każda kobieta w ciąży zastanawia się jak będzie wyglądał jej brzuch po porodzie, czy będzie taki sam jak kiedyś? Czy skóra będzie jędrna i bez rozstępów? Ile razy zadawałaś sobie takie pytanie?

Płaski brzuch po ciąży

Pamiętajmy jednak, że każda kobieta jest inna i każda też inaczej reaguje na pewne działania, dietę czy treningi . Z doświadczenia wiem jedno: dla chcącego nic trudnego. Jeśli chcesz być piękną i sexsowną mamą to na pewno zgubisz brzuszek. Musisz tylko tego chcieć!!

Sporo mam swoich klientek – mam, które borykają się z tym problemem. Każda mama, chce aby nadmiar skóry nagle zniknął.

Wiem, że jest to trudne zadanie, tym bardziej dla młodej mamy. Wystarczy jednak odpowiednia dieta, trening, dobrze dobrana suplementacja i po kłopocie. Brzuch będzie jak nowy!

Kilka zasad, w jaki sposób możesz zrzucić brzuszek

  1. Jak już wspominałam wcześniej dieta to 70% sukcesu. Odpowiednie dobrane i niskokaloryczne posiłki oraz ich systematyczność pomogą na elastyczność skóry. Oprócz tego musisz pamiętać o piciu wody od 2-3 litrów dziennie. Pozbawiamy się słodyczy i słodzonych soków.  Zobacz dietę, dzięki której schudłam ponad 40 kilogramów !!
  2. Ćwiczenia to 20% sukcesu. I tu bym mogła na ten temat pisać i pisać. Pamiętaj, że nie możesz na początku forsować się zbyt mocno. Jako młoda mama, możesz ćwiczyć w domu czy na spacerze z dzieckiem i stopniowo, małymi kroczkami, za jakiś czas pójdziesz na siłownię, jak już będziesz gotowa. Oglądając telewizję, jedząc posiłek czy nawet trzymając swoje maleństwo na rękach, możesz wykonywać ćwiczenia. Spinając mięśnie, dajemy możliwość ich pracy, które bardzo wpływa na mięśnie brzucha.  Możesz również wykonywać brzuszki, pompki lub inne ćwiczenia rozciągające.
  3. Dużo spaceruj, bo to bardzo dobrze wpływa na nasze samopoczucie i na nasz piękny wygląd. Wybierz się od czasu do czasu na basen czy przejażdżkę rowerową.

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów dietetycznych, dzięki którym możemy spiąć to, co na brzuchu zostało.
Suplement-diety

Jak sama widzisz, nie wiele trzeba, by osiągnąć swój wymarzony cel. Odpowiednia dieta, ćwiczenia, spacery z dzieckiem i do tego stosowne dobrane suplementy, pomogą Ci w uzyskaniu odpowiedniej sylwetki i pięknego brzucha.

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk