Okłady z imbiru na brzuch – Przepis

i okłady na brzuch , owijanie brzucha

Okłady z imbiru na brzuch – Przepis. To jak zrobić okłady z imbiru i stracić tłuszcz brzucha przez noc jest proste, ale musisz dodać do tego trening i pić dużo wody 2-3 litry! Nie ma wątpliwości, że niezdrowe jedzenie i siedzący tryb życia są głównymi winowajcami przyrostu masy ciała. Z drugiej strony wszyscy, którzy walczą z nadwagą, wiedzą, jak trudna może być utrata wagi.

Kliknij tutaj po współpracę

Jeśli jest to coś, z czym masz do czynienia, jesteś we właściwym miejscu. Tutaj zalecamy najbardziej skuteczną metodę spalania tłuszczu. I nie ma to nic wspólnego z głodem lub spędzaniem godzin na siłowni.

W przypadku, gdy próbowałaś kilku planów dietetycznych i pilnie pracowałaś nad swoim schematem treningowym, a mimo to nie widzisz pożądanych rezultatów, nie rozpaczaj. Prosta sztuczka pomoże Ci szybko stracić tłuszcz z brzucha, ale tylko jak będziesz ćwiczyła.

Ta metoda spalania tłuszczu obejmuje okłady z imbiru i jest niezwykle korzystna dla przyspieszenia procesu odchudzania, zwłaszcza w obszarze brzucha, który jest prawdopodobnie największym wyzwaniem.

Prawda jest taka, że ​​tłuszcz brzucha znika dużo czasu i wymaga dużo ćwiczeń, dobrze zbilansowanej diety, dużej ilości wody, a także, co nie mniej ważne, wystarczającej ilości snu. Ale ta metoda kompresji z imbirem jest bardzo prosta i niezwykle skuteczna.

Przeczytaj instrukcje i zobacz, jak to działa.

Czego potrzebujesz:

1 świeżo startego imbiru
4-5 nawilżający balsam do ciała
ręcznik, bandaż
folia do owinięcia

Co robisz:

Zacznij od namoczenia ręcznika w ciepłej wodzie, a następnie owinięcia go wokół miejsca, w którym chcesz spalić tłuszcz. To może być twój brzuch, uda lub ramiona. Pozostaw na 5 minut, aby dobrze otworzyć pory.

Następną rzeczą, którą robisz, jest wymieszanie imbiru z balsamem do ciała i nałożenie na dotknięty obszar. Jak tylko skończysz, zdobądź folię kuchenną i zawiń kilka razy w okolicy problematycznej. Na koniec załóż bandaż lub pas wyszczuplający na plastikową folię, aby zabezpieczyć ją na miejscu.

Aby uzyskać doskonałe wyniki, najlepiej jest pozostawić kompres na co najmniej 6 godzin, a najlepiej na noc – zastosować go przed pójściem spać i usunąć go rano.

Ważne jest, aby wiedzieć, że na początku może wystąpić uczucie mrowienia, ale jest to normalne i oznacza, że ​​leczenie działa. Ta łatwa, ale bardzo skuteczna metoda pomoże Ci spalić uparty tłuszcz w mgnieniu oka. A co najważniejsze, małym kosztem zrobisz bardzo dużo.

Przygotuj swoje ciało na lato!

Kliknij tutaj po współpracę

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk