Odchudzasz się i nie chudniesz!

Moja zasada jest prosta! Chcesz schudnąć i nie wiesz jak to zgłoś się do specjalisty trenera lub dietetyka.  Nic nie rób sama, bo możesz się sparzyć i jakiekolwiek niepowodzenie zniechęci cie podwójnie. I powiem Ci jeszcze jedno – Wiele pań, które się do mnie zgłaszają stosującą wcześniej jakieś diety z internetu, zadaje sobie następujące pytanie: dlaczego dieta cud na mnie nie działa? Otóż odpowiedź jest prosta: dieta cud nie istnieje.
Dieta ma współgrać z potrzebami i gwarantować upragniony efekt utraty kilogramów. Moim zadaniem  jest stworzenie programu możliwie najbardziej zoptymalizowanego do sytuacji mojej podopiecznej. Dlatego warto zafundować sobie konsultacje online Skype i odrobinę luksusu, bo podczas odchudzania dieta „uszyta” dla koleżanki z internetu nie pomoże i nie będzie pasować, jak ulał.

metamorfoza

Dieta odchudzająca będzie skuteczna jedynie w przypadku, gdy zostanie opracowana z uwzględnieniem indywidualnych zwyczajów i preferencji takie jak ja stosuje.Powinna ona być dopasowana niczym  mała czarna.  Uniwersalne diety zaczerpnięte z kolorowych magazynów, czy stron internetowych zwykle nie przynoszą oczekiwanych efektów. Owszem – są one szacowane na pewną kaloryczność, ale przecież nigdy nie wiadomo, ile kalorii spożywasz każdego dnia, więc nie wiesz, czy 1150 kcal już wywoła u Ciebie efekt odchudzający, czy jeszcze nie.

Może w Twoim przypadku trzeba zejść do niższego pułapu energetycznego. I odwrotnie, jeśli jesteś przyzwyczajona do codziennej diety obfitującej w więcej kalorii, to na takiej 1150 kcal będziesz cierpieć z głodu i zbyt szybko osłabniesz. Ważny jest też czas i cel jaki zamierzasz poświęcić na dojście do wymarzonej sylwetki. Te wszystkie aspekty biorę pod  uwagę i tworzę  oryginalny produkt przeznaczony tylko dla ciebie, którego zadaniem jest spełnienie twoich oczekiwań.
Bardzo istotnym jest fakt możliwości omówienia z moją przyszłą podopieczną  aspekt preferencji i awersji żywieniowych. W „osobistej” diecie wyklucza się produkty, których pacjent nie lubi, nie toleruje, bądź też ma na nie alergię. Tym samym program odchudzający staje się bardzo indywidualny, co ułatwia jego wprowadzenie w życie i uzyskanie oczekiwanych efektów. Dieta jest dopasowywana do prywatnego trybu pracy osoby, z uwzględnieniem ilości posiłków i wygodnych godzin ich spożywania.

Nie czynię magii, ani nie obiecuję cudów na kiju, tym bardziej  diet z serii, im szybciej tym lepiej”…a potem hormony rozwalone i efekt jojo murowany.
Niestety nie mam magicznej różyczki, a  każdy ma swoje tempo.
Mam do Was ogromną prośbę, by nie zgłaszały się do mnie osoby, które oczekują, że zmienię je na pstryknięcie palcem już po kilku tygodniach w innych ludzi, bo tego nie zrobię.
Ja pokazuję nową drogę, styl życia i daję możliwość oraz pomoc w osiągnięciu celu.

Dla mnie podstawą jest zdrowie organizmu, a nie waga, którą już na wstępie współpracy każdej z kobiet zalecam się pozbyć i zacząć używać dwóch wyznaczników zmian: lustra i  cm krawieckiego.

 

Jeśli nie wiesz jak zacząć Twoją przygodę z Fitness,  napisz do mnie, a ja pomogę Ci wystartować i spełnić Twoje marzenia! Zapraszam do współpracy online Skype lub osobista w Wielkiej Brytanii.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE 00447825268743 ANGLIA 😉 

 m.klos@btinternet.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Daj łapkę w górę! Napisz komentarz pod artykułem i udostępnij go dalej! To dla nas ważne 🙂

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk