Nie chudniesz? To Twoja Wina

gruby brzuch jak się pozbyć

Nie chudniesz? To Twoja Wina. Niestety, ale tak wyglądają nasze plaże czy to w Polsce czy Hiszpanii. Oczywiście, że nikt nie musi wyglądać  jak artysta fitness z instagrama czy Facebooku, ale każdy może już w dzisiejszych czasach zadbać o siebie. 

Musicie w końcu to sobie uświadomić, że sami grubi ludzie są winni za to, że są grubi. Cóż, czy to takie trudne? Smoothie, quinoa, awokado, trochę ćwiczeń. Nigdy nie będziesz pięknie wyglądać  jak będziesz jadła gówno i siedziała na kanapie – chyba w większości problemu jest po 30-stym rokiem życia, kiedy w domu jest przynajmniej jedno dziecko. Wiek z was nie ćwiczy w ogóle i nigdy nie pił smoothie z owoców. A co to jest quinoa prawie nie słyszał- taki jest wynik. 

Kliknij tutaj po współpracę

Ja wychowałam się na jajkach i maślance, a ciastko dostawałam raz w tygodniu. Było ciężko, ale teraz jestem wdzięczna, że były takie czasy, bo pewnie już bym miała jakiegoś raka. 

Najgorsze to jest to, że co 3 dziecko jest już otyłe ( 10-16 lat ) i ten problem będzie narastał, bo rodzice sami mnie widzą jak ćwiczyć czy jak się odżywiać. 

Bardzo dużo rodziców zgłasza się do mnie o pomoc dla swojego dziecka i cieszę się ze jest świadomość problemu, którego sami czasami nie widzieli przez dłuższy czas 😍

No i oczywiście, często jest tak, że wy w ogóle nic nie ćwiczycie. Na święta pełny stół ciast i tłustych rzeczy, żołądki pełne, a dupy się nie chce ruszyć. 

Każdy tylko przygotowuje się na wakacje, a nie cały rok. Jak zachorujesz na Raka, to on ci nie powie, że wstrzyma się na wakacje i wróci jak ty wypoczniesz.

On będzie się rozwijał cały czas, ale możesz go zatrzymać! Wystarczy, że zaczniesz ćwiczyć i dbać o siebie 👌 

Ja w czerwcu skończę 45 lat jestem w pełni zdrowa, nic mi nie jest i wyniki są rewelacyjne, ale to dzięki sportu, który uprawiam 5 razy w tygodniu 👍 4 razy siłownia, 4 razy rower, spacery z psem i sqosh 😏

Tego tez wam życzę 😍 weźcie się kurka do roboty i zacznijcie dbać o siebie tu i teraz 👏

Kliknij tutaj po współpracę

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk