MALGORZATA KLOS MISS FITNESS

„Marzenia, trzeba zmieniać w cele, a cele trzeba realizować!!!”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniu 17 listopada br. na NAC UK OPEN CHAMPIONSHIPS w Manchester, w kategorii Miss Fitness  zajęłam II miejsce  . Jestem bardzo szczęśliwa, choć było bardzo ciężko. Przeziębienie , które mnie zaatakowało przed zawodami nie pozwoliło do końca przygotować formy tak jak bym chciała.  Każdy start w zawodach, to są nowe doświadczenia, które na pewno są bardzo ważne dla zawodnika. W maju tego roku zajęłam II miejsce w tej samej federacji w kategorii Miss Figure. To  Okres dwóch lat regularnej pracy nad swoim ciałem i przestrzeganie odpowiedniej diety http://mataleo.eu/sklep/dieta-gosi/ ,  efektem   utraty ponad 40kg nadwagi i zdobycie srebrnego medalu w NAC UK OPEN CHAMPIONSHIPS.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Bardzo dziękuję mojemu kochanemu mężczyźnie Damian Lisinski, który musiał wytrzymywać ze mną na diecie 12 tygodni. To jedna osoba, która była ze mną przez 24h i która nigdy nie powiedziała, że ma dość w przeciwieństwie do mnie. Nie raz wysyłałam go w kosmos hehhe 😉 Zawsze mnie wspiera, doradza, i motywuje gdy jest mi ciężko. Wielki szacunek mam dla Ciebie kochanie.

 

 

 

 

 

Podziękowania przesyłam mojemu sponsorowi GYM COMBAT CITY NOTTINGHAM  http://www.gymcombat.com/ , który zaopatrywał mnie w suplementy NRG FULE . Za ułożenie choreografii do układu na scenie ślę podziękowania dla  Amal Fawzi, która jest specjalistką od baletu i gimnastyki artystycznej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Na koniec szczególne podziękowania przesyłam mojemu przyjacielowi  Andy NRG Lawley, który od początku mojej kariery wspiera mnie zawsze i wszędzie, który zawsze ma ogromną cierpliwość.

 

Ciężka praca i stres związany za każdym razem z kilkumiesięcznymi przygotowaniami do zawodów, zostały nagrodzone udziałem w fantastycznych zawodach i zdobyciem drugiego miejsca w Miss Fitness i drugiego miejsca w Miss Figure NAC Wielka Brytania w 2013 r. Na każdej imprezie tego rodzaju, poznaje wiele ciekawych osób ze świata Kulturystyki i Fitness. Bezcennym jest poznawać ludzi, mających podobne zainteresowania, gdyż dzięki temu mogę bardziej rozwijać swoją pasje.

 

 

„Finis coronat opus  koniec wieńczy dzieło”                

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                     „Veni Vidi Vici „                                                                OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk