Jakie są przyczyny oponki na Brzuchu i Otyłości

Jakie są przyczyny oponki na Brzuchu i Otyłości. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z problemem otyłości. Otyłość – nadmiar tkanki tłuszczowej w tkance podskórnej, narządach. Przejawia się to wzrostem masy ciała o 20 procent lub więcej ze średnich wartości spowodowanych tkanką tłuszczową.

Pamiętaj, że pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Zacznij korzystać z mojej wsxpólpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj.

Ten problem prowadzi do dyskomfortu psychofizycznego, zaburzeń seksualnych, chorób kręgosłupa i stawów. Co więcej, otyłość zwiększa ryzyko rozwoju miażdżycy, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia, zawału mięśnia sercowego, udaru, cukrzycy, nerek, wątroby oraz niepełnosprawności i umieralności z powodu tych chorób.

Najgorsze to jest to, że dopiero sobie uświadamiacie sobie, że jest problem, gdy coś się dzieje np. zawał lub wylew krwi do mózgu. Nigdy nie myślicie przed chorobą, tylko jak coś się wydarzy, a wystarczy zrobić sobie podstawowe badania i juz widzisz co się dzieje.

Jakie są przyczyny otyłości? Przede wszystkim jest to nieaktywny styl życia. Ponadto, możesz mieć genetyczną predyspozycję do nadwagi i jest to jeden z głównych czynników otyłości. Oprócz globalnych problemów związanych z otyłością, możesz zmierzyć się z tym problemem, nawet ze względu na stres, brak snu, przyjmowanie leków psychotropowych i hormonalnych.

Jak możesz stracić nadmiar tłuszczu? Czy są jakieś sposoby? Jest kilka skutecznych rzeczy, które możesz zrobić, aby zmienić dietę i styl życia. Ta właściwa droga pomoże ci poprawić zdrowie jelit, zmniejszyć stany zapalne, wyłączyć geny tłuszczowe i schudnąć prawie automatycznie. Zacznij od tych prostych codziennych zmian i schudnij podczas jedzenia żywności, którą kochasz i trenuj codziennie.

# 1. Przed śniadaniem wybierz się na energiczny spacer

Jest to prosty i skuteczny rytuał, który po prostu trzeba dodać do codziennej rutyny. Jedno z badań wykazało, że ekspozycja na światło słoneczne w godzinach od 8:00 do południa zmniejsza ryzyko zwiększenia masy ciała niezależnie od poziomu aktywności, kaloryczności lub wieku. Chodzi o to, że światło poranne synchronizuje twój metabolizm i podcina twoje geny tłuszczowe.

Ponadto, kiedy ćwiczysz przed jedzeniem, spalasz energię, która pochodzi bezpośrednio z twoich zasobów tłuszczów. Tak więc, biorąc szybki spacer przed śniadaniem, tracisz uparty tłuszcz w najbardziej problematycznych obszarach ciała. Warto spróbować!

# 2. Rozpocznij swój ranek od płatków owsianych napełnionych błonnikiem

Najlepszym rozwiązaniem na śniadanie jest trochę płatków owsianych z owocami. Ta super kombinacja i zapewnia nierozpuszczalny błonnik, który pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi i odżywia zdrowe bakterie w jelitach. W ten sposób wyzwalasz jelito, aby wytworzyć maślan, kwas tłuszczowy, który redukuje zapalenie tkanki tłuszczowej w twoim ciele.

Co więcej, niektóre badania kanadyjskie wykazały, że diety suplementowane nierozpuszczalnym błonnikiem mają wyższy poziom greliny, hormonu kontrolującego głód.

Zacznij korzystać z mojej wsxpólpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj.

# 3. Dodaj  awokado

Awokado to podwójny balsam na tłuszcz z brzucha. Zawierają one zdrowe, jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które osłabiają głód, a także są bogate w tłuszcze nienasycone, które uniemożliwiają przechowywanie tłuszczu z brzucha.

# 4. Dobre są  jaja

Jaja są elementem żywieniowym, który jest po prostu niezbędny w budowaniu mięśni. Co więcej, jaja są również najważniejszym źródłem pożywienia dla odżywki zwanej choliną. Cholina atakuje mechanizm genowy, który uruchamia organizm w celu przechowywania tłuszczu w wątrobie. Istnieje mnóstwo przydatnych i smacznych przepisów z jajkami, które możesz dodać do swojego menu diety.

# 5. Pij wodę z cytryny 

Możesz dodać do  wody  pomarańcze lub grejpfrut. Zalecam wypicie ośmiu szklanek tej wody przed snem, aby uzyskać wszystkie korzyści. Faktem jest, że owoce cytrusowe są bogate w przeciwutleniacz D-limonen, silny związek znajdujący się w skórce, który pobudza enzymy wątrobowe, aby pomóc wypłukać toksyny z organizmu i spowolnić jelito.

Pamiętaj, że pomagam kobietom w osiągnięciu ich celów ciała z łatwością i efektywnością, pomagając wybrać odpowiednie plany posiłków i skuteczne treningi.

Zacznij korzystać z mojej wsxpólpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk