Jak spalić tłuszcz z brzucha w miesiąc – Gosia Klos

kasia-dybek

Przedstawiam Wam kolejną moją podopieczną Kamilę, mama 2 dzieci z którą pracuje ponad miesiąc czasu – treningi tylko w domu online.  Jak sami widzicie kilka kilogramów poszło w dół, no i automatycznie brzuszek się zmniejszył, skóra jest jędrniejsza. Ważne, abyś wiedziała, że nie tylko restrykcyjna dieta i ostry reżim treningowy pozwolił  jej zgubić parę kilogramów. Musisz wiedzieć, jak podkręcić metabolizm. Osiągnij to, wprowadzając w swoim życiu drobne zmiany, które pozwolą szybciej spalać tkankę tłuszczową.

 

Istnieją 4 niezbędne i łączące się ze sobą elementy, aby zbudować odpowiedni brzuch. Bez nich nie da się tego osiągnąć. Ułożone są one w kolejności od najważniejszego:

1. Odpowiednia dieta

2. Odpowiedni trening

3. Odpowiednia regeneracja

4. Dobry trener motywator

Przyjmijmy, że jesteś kobietą i twoje normalne zapotrzebowanie wynosi 2 000 kalorii. Żeby uwidocznić mięśnie brzucha musisz spożywać mniej kalorii niż potrzebujesz. Więc co robi typowa kobieta? Wystukuje sobie w Internecie dietę 1 000 kalorii i trzyma się jej… góra 3 dni. A potem zaczyna podjadać słodycze przed spaniem, bo dopada ją wilczy głód i nie może z nim wygrać.

By się odchudzać trzeba robić to mądrze. Z mojego doświadczenia wynika by MAKSYMALNIE ograniczać kalorie o 10 – 15 % względem naszego zapotrzebowania. Najlepiej nie wychodzić poza przedział 200 – 500 kalorii. Czyli zamiast ucięcia 1 000 kalorii utnij góra 300 (15 % zapotrzebowania). Ma to o wiele korzystniejszy wpływ na organizm oraz pozwala wytrwać w diecie i nie mamy napadów głodu.

metamorfoza-w-miesiac

Często słyszę na pierwszych konsultacjach  Skype :

Ja nie jem śniadań i nie jem na noc, żeby więcej schudnąć.

Cóż takie myślenie, takie postępowanie jest bardzo dobre, bardzo dobre, jeżeli chcesz wyglądać bardzo chudo bez zarysu mięśni. Na dodatek po paru miesiącach Twój organizm jest tak zniszczony, że zaczyna łapać wszystkie choroby.  Najlepiej nie jedź nic i ćwicz po 12 h dziennie.  Taką chcesz mieć figurę? Musisz jeść śniadanie, musisz jeść drugie śniadanie, musisz jeść obiad, musisz jeść podwieczorek, musisz jeść kolację i musisz jeść po treningu. Zapamiętaj to sobie.

Nie ma czegoś takiego jak złoty środek na zgubienie szybko brzuszka  Jeżeli jadłaś fast-foody i czekoladki przez 2 lata, to nie oczekuj, że po 3 wizytach na siłowni będziesz świeciła idealną sylwetką, gdzie masz do zgubienia 10 czy 20 kg.

Jeśli nie wiesz jak zacząć Twoją przygodę z Fitness od września,  napisz do mnie, a ja pomogę Ci wystartować i spełnić Twoje marzenia! Zapraszam do współpracy online Skype lub osobista w Wielkiej Brytanii.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE  😉 

 m.klos@mataleo.eu

Spodobał Ci się ten artykuł? Daj łapkę w górę! Napisz komentarz pod artykułem i udostępnij go dalej! To dla nas ważne 🙂

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk