GORĄCE UDA W 5 MINUT – TRENING VIDEO

trening video na pośladki

GORĄCE UDA W 5 MINUT – TRENING VIDEO. Ćwiczenia są ważnym aspektem naszego procesu odchudzania, pomagają nam utrzymywać ciało w stanie stonowanym i zwiększają naszą energię, a nawet pozbywają się chorób. Jednak nasza codzienna rutyna sprawia, że jesteśmy tak zajęci, że nie możemy znaleźć czasu na ćwiczenia lub jesteśmy leniami.

Aby schudnąć, konieczne jest uzyskanie deficytu kalorii i stworzenie tego deficytu więc trzeba ćwiczyć. Aby ćwiczyć, nie musisz chodzić na siłownię i nie musisz spędzać godzin w domu, wystarczy dać sobie 5 minut dziennie, a będziesz mogła zrzucić 150 kalorii. To mało, ale od czegoś trzeba zacząć.

Przygotowałam dla ciebie zestaw ćwiczeń, które pomogą ci w kształtowaniu swojego ciała bez poświęcania dużo czasu. Stwórz 20-minutowy obwód, robiąc sobie przerwę 1 minuty po wykonaniu jednego zestawu wszystkich ćwiczeń:

1.Pajace to najlepsza forma rozgrzewki, ale jak dołożysz na stopy obciążenie 2 kg to można się zmęczyć. Zrób tak po 1 minucie i przejdź do kolejnego ćwiczenia.

2.Przysiady są najlepsze na pośladki i uda. Zjedz jak najniżej, przytrzymaj ruch na dole i wróć do pozycji początkowej. Zrób tak przez 1 minutę i przejdź do kolejnych ćwiczeń.

3.Pompki są najlepsze na ramiona i wystarczy, że zrobisz taką pół pompkę. Możesz zrobić damską pompkę, utrzymując się na kolanach. Rób tak prze 1 minute i przejdź do ostatniego ćwiczenia.

4.Wykroki do przodu naprzemienne. Proste ćwiczenie, które można zrobić dosłownie wszędzie. Zrób je przez 1 minutę.

Oczywiście te 4 ćwiczenia możesz sobie powtarzać 2-3 razy i wtedy zwiększysz do 12 minut i to jest optymalny czas na trening dla początkujących. Nie ma nic lepszego od zrobienia treningu przed pracą. Mnóstwo energii na cały dzień. Powodzenia.

 

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk