Ćwiczenia na seksowne pośladki

IMG_1875

Ćwiczenia na sexsowne pośladki.

Idealne ciało to luksus, którym niestety nie może się pochwalić zbyt wiele kobiet. Na co dzień staramy się ukryć jego niedoskonałości, ale gdy nadejdzie potrzeba zrzucenia z siebie wszystkich ubrań, okazuje się, że mamy wielkie opory przed pokazaniem się nago w pełnej okazałości. Nie wszystko jednak stracone, dzięki opisanym poniżej ćwiczeniom już wkrótce będziesz mogła świetnie wyglądać, zarówno w ubraniu jak i nago. Być może tym razem postanowicie z ukochanym kochać się przy włączonym świetle…

Sexy ćwiczenia

Niezależnie od tego, czy jesteś na poziomie początkującym, średnio-zaawansowanym, czy zaawansowanym, poniżej znajdziesz wspaniałe porady, które pomogą Ci wyrobić piękne pośladki.

PRZYSIADY – pilnujemy aby nasze kolana nie wychodziły poza linię palców!! Napinamy brzuch i prostujemy plecy, a stopy mamy przyklejone do podłogi. Osoby zaawansowane mogą wypróbować wersję z obciążeniem: sztanga na plecach, ciężarki w dłoni lub talerz (ciężarek) trzymany w dłoniach przed klatką piersiową.

WYKROKI – Nie pochylamy się do przodu, kolano nie wychodzi poza linię palców i nie opieramy się na kolanie. Można ćwiczyć naprzemiennie prawą i lewą nogę lub wykonywać po 15 powtórzeń na każdą stronę. Wykroki możemy robić zarówno w wersji wykrocznej ( do przodu) jak i zakrocznej (do tyłu), osobom początkującym lub mającym problemy z kolanami polecam wersję zakroczną, gdyż znacznie łatwiej jest tu poprawnie i technicznie wrócić do pozycji wyjściowej.

ODWODZENIE NOGI  – stoimy prosto z nogami złączonymi, odwodzimy nogę prostą do boku, napinamy pośladek i brzuch (plecy proste). Staramy się, żeby nasze barki nie wychodziły poza linię bioder. Wykonujemy około 15-20 powtórzeń na każdą stronę.

UNOSZENIE NOGI W PODPORZE – w podporze na dłoniach lub łokciach unosimy nogę ugiętą lub prostą (pięta do sufitu) – nie wyginamy  tułowia w odcinku lędźwiowym, nie rzucamy nogą, staramy się wykonywać płynne ruchy. Wykonujemy 20-30 powtórzeń na każdą nogę.

 

Pamiętaj zawsze, że po każdym ćwiczeniu rozciagnij każy mięsień.

 

 

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)

 


Email :
Imię :

 

 

 ZAPRASZAM NA TRENING 😉

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk