Ćwiczenia na dolny BRZUSZEK – VIDEO

Ćwiczenia na dolny BRZUSZEK – VIDEO. Radzenie sobie z tłuszczem nie jest łatwe, a ci, którzy próbowali go zgubić, wiedzą, co mam na myśli. Ale to nie znaczy, że ludzie rezygnują ze swoich celów i pragnień. Prawdą jest, że twoja wola nie wystarczy, aby stracić ten paskudny tłuszcz z brzucha, ale jest to przynajmniej jeden krok do przodu.

Faktem jest to, ze uważam, że większość z was wie, że kiedy decydujesz się schudnąć, nie możesz po prostu celować w konkretny obszar i spalać tłuszczu właśnie tam, to nigdy nie działa w ten sposób. Oczywiście są obszary, które przechowują tłuszcz najszybciej, a następnie tracą go w ostatniej turze, ale to już wynika z jednostki chorobowej i najlepiej o to zadbać jak najszybciej. Twój brzuch jest jednym z tych obszarów. Poza tym występują dolne i górne problemy z tłuszczem brzusznym, a im niższy jest oczywiście trudniej się z tym uporać.

To, że napotkasz trudności, nie oznacza, że nie możesz sobie z nimi poradzić. Co więcej, jestem gotowa wyciągnąć pomocną dłoń i pomóc ci w tym denerwującym, spłaszczonym dolnym brzuchu. Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć wystarczająco dużo wysiłku i być cierpliwa, aby osiągnąć swój cel. Jeśli nie dasz rady sama ćwiczyć to możesz ze mną trenować online Skype. Pakiet możesz wykupić na >

>>>>KLIKNIJ TUTAJ<<<<

Żadne z ćwiczeń nie jest niczym specjalnym, każdy z was będzie mógł je odtworzyć, a kiedy to zrobisz – Twoja droga do doskonałego ciała już się rozpoczęła! I gratuluję wam tego!

1.Każde ćwiczenie możesz zrobić z obciążeniem na nogi 1 kg 3 serie po 15 powtórzeń  na każdą stronę. Pamiętaj o 10 min rozgrzewce i rozciąganiu po treningu.

2.

3.

Do tego treningu dodaj areoby. Ćwiczenia aerobowe polegają na ćwiczeniu przez dłuższy czas przy mniejszym wysiłku fizycznym. Jest to ważne w wielu dyscyplinach sportowych. Sportowcy nadmiernie praktykujący ćwiczenia aerobowe, który ma na celu zrzucić tkankę tłuszczową. Ten rodzaj treningu pozwala nam na efektywne uczestniczenie w długich, niewymagających większego wysiłku treningach. Można wykonać 30 min takiego treningu na bieżni zaraz po treningu, który jest u góry.

Twój trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

Nie wykonujmy ćwiczeń, jeśli coś nas boli, źle się czujemy lub dane ćwiczenie powoduje dyskomfort. Jeśli czujemy się słabo, drżą nam mięśnie, kręci nam się w głowie, natychmiast przestańmy ćwiczyć i odpocznijmy, głęboko oddychając. Przed każdym treningiem zrób 10 min rozgrzewkę. Rozgrzewka ma na celu zapobieganie kontuzjom i urazom podczas treningu, zatem dobrze rozgrzany mięsień jest przygotowany do części wzmacniającej i kształtującej.

PRZECIWWSKAZANIA:  niewydolność krążeniowo- -oddechowa i serca, ostre stany chorobowe, ostra rwa kulszowa, świeże” stany po-operacyjne, urazy powypadkowe, kontuzje ogólne osłabienie organizmu, ogólne osłabienie organizmu, zalecenie ze strony lekarza dotyczące zakazu ćwiczeń, nieleczone nadciśnienie, ból nasilający się podczas ćwiczeń, osteoporoza, urazy kręgosłupa.

Zapisz się na treningi online skype i trenuj razem ze mną. Możesz w miesiąc schudną nawet 7 kg pod moim okiem. Decyzja należy do CIEBIE.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk