Cudowne Kapsuły – Wystarczą 2.5 minuty aby wyleczyć Raka lub Stwardnienie Rozsiane

Cudowne maszyny, które leczą raka, choroby, przywracają organizmowi doskonałe zdrowie.

Cudowne Kapsuły – Wystarczą 2.5 minuty aby wyleczyć Raka lub Stwardnienie Rozsiane

Technologia Med Bed była „tłumiona”, „ukryta” przed publicznością przez długi, długi czas. Ta technologia nie jest dostępna do zakupu ani świadczenia usług dla ogółu społeczeństwa (marzec 2020 r.) i pewnie długo nie będzie. Na szczęście w związku z przemianą planetarną z 3D na 5D i rosnącym zapotrzebowaniem na ludzką zbiorową świadomość na przejrzystość, coraz więcej odważnych ludzi ujawnia się, aby ujawnić to, co ukryli przez dziesięciolecia, a nawet stulecia i najprawdopodobniej przez tysiące lat.

Ileana napisała informacje o holograficznych kapsułach medycznych ze swoich osobistych doświadczeń jako Zasób tajnego programu kosmicznego na Marsie.  Jared jest bardzo inteligentnym i kompetentnym człowiekiem, który od dziesięcioleci pracuje nad globalną transformacją i ma informacje na wiele tematów, których opinia publiczna nie jest świadoma, w tym między innymi darów pozaziemskich technologii ET dla ludzkości, takich jak Quantum Finansowy system komputerowy, napęd antygrawitacyjny, replikatory i łóżka medyczne.

Łóżka Med Tachyon Energy & Plasma Energy

Według Rand istnieją trzy (3) rodzaje łóżek medycznych: (1) holograficzne łóżka medyczne; (2) Regeneracyjne łóżka medyczne, które regenerują tkanki i części ciała, które są zasilane z innego źródła; (3) Ponowne atomizowanie łóżek medycznych, które w ciągu około dwóch i pół do trzech minut zregenerują całe ludzkie ciało, od stóp do głów. Co oznacza ta zaawansowana technologia dla 80-letniej kobiety? Może znów mieć 30 lat w mniej niż trzy (3) minuty. Teraz może znowu mieć dzieci. Jeśli chce, mogłaby mieć zupełnie nową rodzinę. Wygląda na to, że technologia Med Bed to wieczna fontanna młodości.

Łóżko Med patrzy na ciało i koryguje niedoskonałości. Technologia istnieje już od dłuższego czasu. To nie jest coś z czystego niebieskiego nieba. Przez długi czas było ukryte przed ludzkością.

Technologia łóżek Med nie pochodzi z planety Ziemia. To nie jest technologia stworzona przez człowieka. Jest to technologia, która została przekazana ludzkości przez pozaziemskie ET. Łóżko Med opiera się na energii cząstek tachyonu i energii plazmy (plazmatycznej). Gleba, atmosfera, woda, wszystko jest energią plazmy, wszystko we wszechświecie jest energią plazmy, to tylko inna forma poprzez częstotliwość wibracji.

Łóżka Medyczne mają sztuczną inteligencję, którą można kontrolować, więc nie może wymknąć się spod kontroli i uciec. Działa to jak MRI, w którym siedzisz w tubie i toczy się ono po twoim ciele oraz wykonuje oscylacje magnetyczne i skan rezonansu twojego ciała w celu zdiagnozowania choroby. Łóżko Med skanuje skórę, tkankę mięśniową, wszystkie narządy i wszystko w twoim ciele. Pokazuje wszystko – aż do poziomu mikronów krwi. W rzeczywistości identyfikuje twoje DNA i wykonuje pełną wewnętrzną analizę ciała. Kiedy to robi, wychwytuje wszelkie choroby i niedoskonałości genetyczne. Na przykład możesz mieć białaczkę w stadium 4, a na łóżku medycznym w około 2,5 minuty jesteś wyleczony. Bez skutków ubocznych.

A jeśli wycięto narząd lub usunięto go z ciała, proces ponownej atomizacji łóżka Med regeneruje ten narząd tak, jakby nigdy go nie usunięto. Ponieważ twoje ciało pozostawia rezonans – częstotliwość wibracji. Ciało zawsze pamięta, kiedy organ został usunięty lub przestał działać, a sztuczna inteligencja Łóżka Medycznego łączy się z częstotliwością wibracji ciała i DNA w celu regeneracji narządu.

Rand mówi, że studiował badania nad rakiem od wielu, wielu lat. Rak można wyleczyć za pomocą łóżek Med przez cały dzień; mówi, że bardzo łatwo i bardzo tanio. Ponieważ zrobił to dla ludzi. Dzięki łóżkom medycznym rak zniknął. Chemioterapia staje się przestarzała. Choroba Lou Gehriga, choroba Hodgkina, dystrofia mięśniowa, wszystkie choroby zniknęły, wyeliminowane.

Med Pods mogą również regenerować umierające tkanki komórkowe w ciele, aby przywrócić je do zdrowia, a także ożywić neurony, protony, komórki macierzyste itp. Odbywa się to w celu leczenia chorób takich jak na przykład stwardnienie rozsiane , Alzheimera itp.

Zaawansowane kapsułki medyczne mają technologię mikro lasera i wiele soczewek ogniotrwałych, które mogą manipulować naturalnym chronometrem organizmu i wykonywać procedury regresji wieku poprzez modyfikację DNA, a nawet krzyżować hybrydyzację ludzkiego DNA z genetyką ET lub mieszać DNA zwierzęce z ludzkim genomem, aby stworzyć silniejsze i zdrowsze gatunki ludzi.

My ludzie o wielu rzeczach nie wiemy i pewnie się nie dowiemy, ale jak by to ułatwiło życie ludziom chorym na raka czy stwardnienie rozsiane i wystarczy na to 2.5 minuty. Cały oryginalny artykuł możecie przeczytać klikając tutaj.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk