ANITA BEKUS FITNESS – Wywiad

Moi kochani,

Tak jak wam obiecałam, specjalnie dla was przygotowałam wywiad z  Anitą Bekus.

Imię i nazwisko:Anita Bekus

Rocznik: 1990

Dyscyplina: Fitness

Staż treningowy: około 8 lat

Miejsce zamieszkania: Newark, Anglia

Jak zaczęłaś przygodę ze sportem?

Moja przygoda z fitnessem zaczęłam sie 10 lat temu, zawsze byłam aktywna i uwielbiałam sport pod każda postacią . Tak sie trafiło ze moja nauczycielka wfu prowadziła zawodniczki fitness i na swoich pierwszych zawodach fitness wystartowałam mając 13 lat.

2Jak ćwiczyć aby mieć efekty? Na pewno wytrwale, nie zniechęcać sie i uzbroić sie w cierpliwość. W tym sporcie na efekty trzeba poczekać:) Warto wypróbować na sobie rożne metody treningowe i zobaczyć co działa najlepiej .Wiadomo każdy jest Inny, każdy ma inne predyspozycje -to co działa na Ciebie nie koniecznie może być działać tak samo na inna osobę.

ANITA BEKUS

3. Skąd czerpać wiedzę na temat treningów? Ja bym poleciła najlepiej doświadczonego trenera lub forum sportowe aczkolwiek trzeba uważać bo w Internecie jest dużo zbieżnych informacji. Śledzić dzienniki swoich ulubionych sportowców i próbować na sobie:)

4.Twoja tajemnica sukcesu? Nie ma w tym żadnej tajemnicy jest tylko ciężka praca, wytrwałość i wiara we własne możliwości!

5.Jakich suplementów używasz i dlaczego akurat tych suplementów?. Osobiście używam fatburnera z Olimp -thermospeed ponieważ jest łagodny, czuje sie po nim dobrze -nie powoduje nadmiernego pobudzenia. Proteiny – NRG Fuel, bo lubię ten smak ,co podczas redukcji jest bardzo przydatne:) Oraz witaminy.

6.Z punktu widzenia trenerki, z czym kobiety maja największy problem podczas dążenia do idealnej sylwetki? Wydaje mi sie ze większość kobiet ma problemy z dolnymi partiami ciała (nogi,posladki) oraz brzuch .Niestety taka nasza natura ale na pewno z odpowiednimi treningiem i dieta można bardzo dużo zdziałać:)

7.Kiedy planujesz następne zawody? A wiec szykuje sie pracowity sezon , prawdopodobnie za 9 tyg Arnold Classic w Madrycie, potem British Championships i tydzień później mistrzostwa Świata w Montrealu.

8.Czym interesujesz sie poza sportem i praca? Szczerze mówiąc poza praca i fitness nie mam na nic więcej czasu, ale jeżeli ten czas sie znajdzie to lubię gotować i projektować nowe stroje bikini w których potem występuje na scenie:)

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)

Email :
Imię :

 

KONIECZNIE ZOBACZ RELACJE Z ZAWODÓW I WYWIAD NA VIDEO 😉

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk