8 Produktów spalających Tłuszcz z Brzucha podczas Snu – Gosia Klos

9 Produktów spalających Tłuszcz z Brzucha podczas snu

7 Produktów spalających Tłuszcz z Brzucha podczas Snu – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Dla niektórych jedzenie w nocy to koszmar, a dla niektórych stały powód do żartów. Jednak proces ten może być bardzo łatwy i nieszkodliwy, jeśli zastąpisz pączki i kiełbaski zdrową żywnością, taką jak ser i ubite białka jaj.

Przygotowałam dla Ciebie listę potraw, które przydadzą Ci się jako świetne nocne przekąski. A jeśli nadal nie chcesz jeść zdrowej żywności, możesz po prostu przestać jeść w nocy produkty, których absolutnie nie powinnaś nawet o tym myśleć, o czym opowiem na końcu artykułu.

1.Naukowcy z Harvardu ostrzegają, że zbyt duże jedzenie może być równie dużym problemem ze snem, dlatego w nocy radzą zjeść coś lekkiego. Na przykład zalecają jedzenie kilku plasterków białego sera, aby zaspokoić receptory smaku i nie będą zbyt trudne do strawienia dla organizmu.

2.Według ekspertów ds. Żywienia jogurt grecki jest idealny na nocną przekąskę, ponieważ nie zawiera dużo tłuszczów, ale zawiera dużo białka. Według badań białko w jogurcie nie tylko zapewnia uczucie sytości, ale także pomaga organizmowi spalać więcej kalorii w ciągu dnia. Niektóre jogurty mają aż 12 g białka więc to jest sporo. Czytajcie etykiety i wybierajcie te z większą ilością białka.

3.Pełnoziarniste krakersy (nie wszystkie zwykłe krakersy) można spożywać bez powodowania zbytniego uszczerbku dla zdrowego snu. Zawierają tak zwane wolne węglowodany, które zapewniają uczucie sytości na dłużej.

4.Jajko na twardo zawiera tylko 75 kcal i świetnie nadaje się na nocną przekąskę. l taka przekąska pozwoli zapomnieć o głodzie do rana i nie zmieni się w dodatkowe centymetry w talii.

5.Jeśli wiesz na pewno, że obudzisz się w nocy na przekąskę, ale zdajesz sobie sprawę, że jeden rodzaj jedzenia Ci nie wystarczy, możesz wcześniej przygotować jakieś danie, na przykład sałatkę warzywną.

Zalecam spożywanie zielonych warzyw, ponieważ zawierają one węglowodany, które zapewnią Ci sytość do rana.

6. Zalecam spożywanie musu jabłkowego z cynamonem tym, którzy chcą jeść słodkie potrawy w nocy. Możesz również dodać garść rodzynek.

To danie nie tylko zabije apetyt, ale także zmniejszy poziom oreksyny.

7.Oczywiście mam na myśli naturalny sok wiśniowy. Może nie jest to naprawdę pełne, ale badania pokazują, że sok ten pozytywnie wpływa na jakość snu, sprawiając, że jest on głębszy i dłuższy.

8.Pomimo tego, że banan to owoc, który jest trawiony dość szybko, prawdopodobnie nie obudzi Cię drugi raz w nocy. Chodzi o to, że banany zawierają dużo potasu i magnezu, które pomagają nam się zrelaksować. Zawiera również melatoninę, która według różnych badań poprawia jakość snu.

Bonus: najgorsze nocne przekąski, jakie możesz zjeść.

Proste węglowodany, takie jak pieczywo i słodycze, z pewnością sprawią, że rano będziesz żałować i zamieniają się w dodatkową wagę.
Alkohol odwadnia organizm i może wywołać gorączkę. Będziesz także musiała wstawać w nocy, aby iść do łazienki.
Słone i pikantne potrawy mogą zmusić Cię do wstania w nocy, aby wypić szklankę wody. I po tym może być trudno ponownie zasnąć.

Czy wstajesz w nocy, aby coś przekąsić? Jeśli tak, jakie pokarmy jesz? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej artykułu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk