7 wskazówek jak uzyskać płaski Brzuch

7 wskazówek jak uzyskać płaski Brzuch

Płaski brzuch jest jednym z najtrudniejszych celów dla ciała, zwłaszcza gdy nie robisz tego we właściwy sposób. Trzymanie się tych samych metod, można uzyskać płaski brzuch, a błędy, które popełniasz, nigdzie cię nie zaprowadzą. Musisz chcieć to zmienić i robić określone rzeczy, aby uzyskać pożądany efekt.

Skorzystaj z tych 7 wskazówek, które pomogą Ci w pogoni za płaskim brzuchem:

1. Wypróbuj zajęcia Fitness

Głównym powodem, dla którego zajęcia Fitness są tak świetną formą ćwiczeń,  jest to, że uczysz się pracować nad ciałem i duszą. Wiele razy pisałam o ćwiczeniach na różnych poziomach i w różnym wieku, gdzie możesz zawsze sięgnąć po nie na moim blogu. Nawet jeśli chodzisz tylko na jedną lekcję tygodniowo, twoje ciało na pewno będzie się zmieniać.

2. Skoncentruj się na porannych ćwiczeniach.

Poranne ćwiczenia dają dużo dobrego. Przede wszystkim regulują apetyt co się wiąże z jedzeniem ciężkich produktów. Szybszy metabolizm pozwoli na spalanie tkanki tłuszczowej. Oczywiście musisz przespać 7-8 godzin aby te procesy zadziałały.

3. Ćwicz deskę

Pozycja deski stała się tak popularna nie bez powodu. Jest to prosty i wygodny sposób na wzmocnienie ciała, co prowadzi do bardziej płaskiego brzucha. Rób sobie przerwy w ciągu dnia, gdziekolwiek jesteś i wskakuj na deskę na 30 sekund na początek.

4. Brak odpowiedniego snu

Sen, dobry sen reguluje wiele procesów. Spada proces glikogeniu w wątrobie i mięśniach co powoduje, że nasz organizm nie ma przyswajalnych cukrów i sięga po rezerwy z tkanki tłuszczowej, a to jest idealnie dla każdej kobiety, która zmaga się z tym problemem.

5. Oczyść swoją dietę

Nie ma drogi do płaskiego brzucha, która nie wiąże się z czystą dietą. Musisz zaakceptować ten fakt, jeśli chcesz mieć piękny brzuszek i odpuścić dodawane cukrów i niezdrowe jedzenie.

6. Dowiedz się więcej o swoim żołądku

Najważniejsze jest zdrowie, a to się wiąże z różnymi czynnikami.  Zrób sobie na początek drogi z Fitnessem podstawowe badania krwi. Udaj się do lekarza rodzinnego i poproś o nie.

7. Moje główne zasady.

Jak dobrze już wiesz mam 49 lat i przygotowuje się do debiutu w MMA, czyli jestem na wysokich obrotach treningowych już od roku czasu. Moją główną zasadą aby funkcjonować jest przespanie całej nocy tak aby się aby ciało się zregenerowało i następnego dnia pracowało na 101%.

Czyli ćwiczę wieczorem tak aby być zmęczoną i przespać całą noc, a rano aby spalić tkankę tłuszczową. I tak 5-6 razy w tygodniu. Mam różny tryb treningowy i regeneracyjny, ale dla ciebie wystarczy jak odpowiesz sobie na pytanie co jest dla mnie najlepsze? Ćwiczenia rano czy wieczorem! Czy może pójść na spacer wieczorny, a rano 30 min dać sobie czadu…

Włącz te 7 prostych wskazówek do swojego standardowego stylu życia, a będziesz na najlepszej drodze do wyrzeźbienia nie tylko brzucha. Nie zapomnij wypić wystarczającej ilości wody!

Poszukuję również sponsorów. Jeśli chcielibyście się reklamować na mojej stronie lub funpage „Kocham Fitness”, napisz do mnie – kliknij tutaj i zaczyanmy.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk