5 RODZAJÓW TŁUSZCZU na Twoim Brzuchu

5 rodzajów tłuszczu na brzuchu - Gosia Klos

5 RODZAJÓW TŁUSZCZU na Twoim Brzuchu. Nagromadzenia tłuszczu w okolicy brzusznej wyglądają bardzo nieatrakcyjnie i negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz  zrobić, jeśli chcesz pozbyć się tłuszczu z brzucha, jest znalezienie przyczyny, która sprawiła, że tłuszcz gromadzi się w tym obszarze. Nagromadzenie tłuszczu z brzucha może być spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak brak aktywności fizycznej, zbyt duża waga, niezdrowa dieta lub niektóre problemy zdrowotne. W swoim zawodzie zawsze przed konsultacją, proszę o przesłanie zdjęć podopiecznych. Zdjęcia są zrobione w stroju sportowym, które pokazują bok, przód i tył.

Generalnie istnieje 5 rodzajów tłuszczu na brzuchu, które mogą wystąpić.  Omówię dziś te 5 rodzajów tłuszczów i napiszę dlaczego tak sie dzieje.

Jak możemy sobie z tym poradzić.

Brzuch po porodzie

Tłuszczu brzucha, który pozostaje nawet po porodzie, aby się go pozbyć, należy masować obszar brzucha i dużo ćwiczyć dużymi ciężarami. Z doświadczenia wiem, że na początku wystarczy trening spokojny, gdyż pewnie jesteś początkująca,  ale w ramach upływu czasu zwiększamy ciężar.

Rozdęty brzuch

Mogą wystąpić wzdęcia z powodu pewnych problemów w układzie trawiennym.  Aby leczyć wzdęcia, spróbuj wypić tyle wody, ile to możliwe, i zwiększyć spożycie probiotyków.

Kub Dietę Gosi Klos
Kub Dietę Gosi Klos

Hormonalny brzuch

Jeśli dochodzi do braku równowagi hormonów, może to nastąpić wraz z przybraniem na wadze i pojawi się tłuszcz na brzuchu. Aby uwolnić się od tego tłuszczu z brzucha, najpierw musisz uregulować hormony i wprowadzić zmiany w codziennej diecie. Zapraszam do współpracy.

Alkohol

Picie zbyt dużej ilości alkoholu, np. Wina i piwa, które zawierają dużo kalorii, może spowodować problem dla naszego układu pokarmowego. A rozmiar twojego brzucha zmalał, nie nadużywaj napojów alkoholowych, jeśli chcesz mieć dobrze wyglądające ciało, spróbuj spożywać więcej warzyw i owoców.

Zestresowany brzuch

Jeśli nie śpisz wystarczająco dużo lub codziennie jesteś narażona na stres, możesz spowodować pojawienie się tłuszczu na brzuchu. Aby pozbyć się tego tłuszczu z brzucha, musisz spać co najmniej 8 godzin, zmniejszyć stres, jeść zdrowiej i zacząć treningi.

Napisz do mnie, a ja ustalę dla Ciebie indywidualny trening i dietę pod daną jednostkę chorobową, kontuzję czy dużą otyłość. 

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg Twój Dietetyk i Trener Osobisty.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk