5 PROSTYCH ĆWICZEŃ NA NOGI – KTÓRE NAPRAWDE DZIAŁAJĄ

5 ćwiczeń na nogi - trening

85PROSTYCH ĆWICZEŃ NA NOGI – KTÓRE NAPRAWDE DZIAŁAJĄ.

Nogi! Kto nie chce pary idealnie uformowanych i zgrabnych nóg? Możesz pokazać je niemal o każdej porze dnia lub miejsca w przeciwieństwie do obszaru klatki piersiowej lub brzucha (jeśli je masz!). Soczyste nogi są łatwym sposobem na bajeczny wygląd, bez pozornego wysiłku. Idealna para nóg wymaga niskiej tkanki tłuszczowej (potrzebujesz do tego cardio i dieta) oraz treningu z obciążeniem. Zła wiadomość jest taka, że musisz ćwiczyć je dobrych parę miesięcy aby były zgrabne. Poniżej przedstawię niektóre z najbardziej efektywnych ćwiczeń na piękne nogi.

Kliknij Tutaj po współpracę.

Najlepsze treningi na nogi:

1.Noga uniesiona do góry.

Jak to zrobić:

Do tego ćwiczenia potrzebujesz krzesła.Połóż ręce na krzesło i złap je. Pochyl się lekko do przodu i podnieś prawą nogę bezpośrednio za siebie i trzymaj kolano prosto. Ściśnij pośladki i podnieś nogę tak wysoko, jak tylko możesz, i wróć do pozycji wyjściowej z kontrolą.
Powtórz ćwiczenie 10 razy, a następnie wykonaj je drugą nogą.
Zrób dwa zestawy.

 

2.Noga do boku w klęku podpartym.

Jak to zrobić:.

Połóż ręce na szerokość ramion i kolan na szerokość bioder. Ugnij stopy i kolana, popchnij lewą nogę na bok, aż wewnętrzne udo będzie równoległe do podłogi. Podczas wykonywania ćwiczenia musisz ścisnąć pośladki i mięśnie brzucha.
Wróć do pozycji wyjściowej i nie dotykaj podłogi kolanem.
Powtórz ćwiczenie 15 razy, a następnie wykonaj to samo z drugą nogą.

3.Noga do boku na stojąco.

Jak to zrobić:

Stań z rękami na biodrach ze stopami razem. Z tej pozycji ugnij lewe kolano i podnieś prawe kolano na bok, a następnie opuść je, aby niemal dotknąć palców stóp do ziemi.
Podtrzymuj tętno dwa razy. Podczas ostatniego impulsu dotknij tylko prawym palcem stóp do ziemi, przenieś swoją wagę na prawą nogę i przynieś lewe palce, aby spotkać się z prawymi palcami, utrzymując piety na ziemi przez cały czas.
Następnie cofnij się lewą stopą i przynieś prawą stopę, aby spotkać się z lewą, aby ukończyć jedną powtórkę.

 

4.Spięcia do dołu.

Jak zrobić:

Stań z nogami szerszymi niż szerokość ramion, rozsuń palce i wyciągnij ramiona prosto przed siebie. Następnie przykucnij i trzymaj kolana w linii z palcami, podczas gdy ABS jest ściśnięty i trzymaj plecy prosto.
Pozostań w pozycji przysiadłej i idź w górę i w dół.
15 razy w górę i w dół, a następnie wstań i zrelaksuj się.
Wykonaj trzy zestawy ćwiczeń.

5.Noga do góry w klęku podpartym.

Jak zrobić:

Rozpocznij ćwiczenie na czworakach, rozstaw ręce na szerokość ramion i kolana na szerokość bioder. Najpierw trzymaj prawą stopę zgiętą, na macie, a następnie podnieś prawą nogę i popchnij piętę w kierunku sufitu.
Wepchnij stopę, aż twoja stopa znajdzie się bezpośrednio u góry. Twoje pośladki muszą zostać ściśnięte.
Powoli wróć do pozycji wyjściowej i staraj się nie dotykać kolana do ziemi.
Wykonaj ćwiczenie 15 razy, a następnie wykonaj to z drugą nogą.

 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk