4 Super Ćwiczenia Na Pośladki – VIDEO

POSLADKI

4 Super Ćwiczenia Na Pośladki – VIDEO. Chcesz wysokiego i okrągłego tyłka? Te ruchy, zaprojektowane przeze mnie będą działały pod każdym kątem, aby nadać im kształtny i jędrny kształt. Wykonaj maksymalnie 15 powtórzeń każdego ćwiczenia i powtórz całą sekwencję, aby zobaczyć wyniki.

1.Kopnięcia do przodu. Stań z nogami na szerokość ramion. Trzymając klatkę piersiową wysoko. Kiedy podnosisz pięty, by powrócić do pozycji stojącej, unieś lewą nogę z ziemi i kopnij ją w górę tak wysoko, jak tylko potrafisz. Połóż ją z powrotem na podłodze i przygotuj się na drugi przysiad.

2.Klęk podparty z nogą u góry. Klęk podparty, tak aby ramiona były ułożone na nadgarstkach, a biodra są ułożone na kolanach. Umieść prawe przedramię na ziemi, aby uzyskać dodatkowe wsparcie. Wygnij lewą stopę i podnieś ją w bok. Następnie wróć do początku. To jeden rep. Uzupełnij do 15 powtórzeń, a następnie powtórz tę samą liczbę z przeciwną nogą.

3.Przysiady. Ułuż stopy na szerokość bioder i zrób przysiad. 3 serie po 15 powtórzeń.

4.Klęk podparty z nogą do tyłu. Trzymaj proste plecy i brzuch wciągnięty. Zarzuć nogę do tyłu i w bok. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń na każdą nogę po 3 serie.

Do każdego z treningu dodaj odpowiednie żywienie. 5 posiłków i 3 litry wody z cytryną.

Po więcej informacji na temat współpracy

kliknij tutaj

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk