4 SKŁADNIKI, KTÓRE SĄ POMOGĄ, ABYŚ MIAŁA PŁASKI BRZUCH

napój na brzuch
4 SKŁADNIKI, KTÓRE SĄ POMOGĄ, ABYŚ MIAŁA PŁASKI BRZUCH. Zdrowie i sprawność są jednym z głównych celów każdego życia, ale nie jest to łatwe do osiągnięcia, ponieważ wymaga dużo determinacji, zdrowej diety i ciężkiej pracy na siłowni lub w domu, aby uzyskać jędrne ciało. Jednym z najczęstszych problemów wśród WAS jest redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha. Dlatego mam wspaniałe rozwiązanie i ten niesamowity napój, pomoże Ci schudnąć szybciej niż jakakolwiek inna recepta. Ta recepta jest bardzo zdrowa, skuteczna i smaczna.

Czego potrzebujesz;

1 łodyga selera
1 ogórek średniej wielkości
1 pietruszka cięta
3 kawałki świeżego ananasa
W celu przygotowania tego zdrowego napoju należy najpierw usunąć górną warstwę z ananasa i dokładnie umyć, tak jak  wszystkie powyższe warzywa wodą. Teraz wymieszaj składniki w mikserze, a następnie dodaj trochę pieprz i cukru kokosowego do smaku. Po przygotowaniu tego soku pić w ciągu 15 minut, aby uzyskać skuteczne wyniki. Aby uzyskać bardziej skuteczne wyniki, wypij ten sok wczesnym rankiem na pusty żołądek. Po jednym tygodniu będziesz mogła zauważyć ogromną różnicę!

Tajemnica tego soku:

Seler zawiera tylko 16 kcal na 100 g, dzięki czemu jest bardzo niską dietą kalorii i dietą bogatą w błonnik, która pomaga szybciej schudnąć. Ogórki również mają  wiele włókien i są  analogicznie niskie kalorycznie, 95% ogórka to woda tak jak w arbuzie. Podobnie jak ogórek i seler. Pietruszka zawiera również wiele błonnika i ma łagodny naturalny efekt moczopędny. Ananas zawiera 1 g nierozpuszczalnego włókna na każde 100 g, a jego aktywność wynosi około 50 kcal. Jest słodki w smaku, który sprawia, że ​​z nim są pyszne drinki.
Dodaj do tego aktywność fizyczną i od razu zobaczysz efekt po tygodniu. Generalnie zalecam robić od rana trening, ale to jest kwestia własnego wyboru i czasu. Ja prowadzę panie rano jak i wieczorem. Każda z tych pań ma rewelacyjne wyniki. Najpierw robimy rozgrzewkę, a pózniej trening, który ustaliłyśmy indywidualnie na konsultacji online Skype.

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk