3 najlepsze produkty dla pięknej skóry – odchudzania i detoksykacji

detox i skóra

3 najlepsze produkty dla pięknej skóry – odchudzania i detoksykacji. Poszukiwanie doskonałości to marzenie wielu kobiet, ale tylko nielicznym się udaje. Nie staramy się lekceważyć czyjegoś wysiłku, aby wyglądać bezbłędnie, ale jest o wiele więcej niż tylko wyglądać świetnie. Ciężka praca stoi za bardzo udaną i perfekcyjnie wyglądającą damą, a także za dużą część wiedzy, którą inni często lekceważą.

Pomagam kobietom osiągnąć cele ich ciała z łatwością i wydajnością, pomagając w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Kliknij Tutaj po taki plan. Zacznij korzystać z mojej pomocy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, postanowiłam podzielić się z Wami kilkoma użytecznymi informacjami na temat wpływu żywności na wygląd. Prawdą jest, że istnieją pewne składniki, które, jeśli dodasz je do swojego codziennego menu, nie tylko poprawią stan Twojej skóry, ale także promują utratę wagi i detoksykację. Jesteś gotowa?

# 1. Jujuba

Jujuba wygląda jak suszone figi i smakuje tak słodko, jednak jest o wiele bogatsza we wszystkie możliwe witaminy i dlatego jest dla Ciebie świetna. Możesz jeść jak każdy inny suszony owoc lub możesz dodać je do płatków zbożowych lub jogurtu, bez względu na metodę przygotowania, nadal będziesz czerpał korzyści z owoców.

 

 

 

 

# 2. Goji

Bardzo często jagody goji są reklamowane jako lekarstwo na nadwagę. Jednak jest dla nich o wiele więcej korzyści niż tylko to. Rzecz w tym, że regularne spożywanie jagód goji wpływa na twoją skórę w najlepszy możliwy sposób, nie wspominając o tym, że mogą łatwo znieść ból nóg i wiele innych problemów.

# 3. Łzawnica ogrodowa – Łzy Hioba

Jeśli istnieje najlepszy składnik do detoksykacji, który byłby łzawica ogrodowa. Nawet jeśli nie zawierają całej ilości witamin, ale doskonale radzą sobie z detoksykacją. Możesz dodać ją jako przyprawę do wszystkiego i czerpać korzyści.

Jak gotować łzawnicę?

Ziarniaki łzawnicy gotuje się dosyć długo, ok. 45 min. Nie chłoną tyle wody co ryż, chociaż urosną nam w garncu, wystarczy więc je nieco przykryć, np. 1-2 cm wody i gotować pod przykryciem. Uwaga, poszczególne odmiany różnią się miękkością, odmiany uprawiane tylko na paciorki mogą być bardzo twarde.

Można ją jeść jak każde inne ugotowane zboże – samo lub z dodatkami, albo w zupach. W Korei i Chinach dosyć znane są też herbaty z ziaren tej rośliny. Czasem dobrze ugotowane ziarniaki dodaje się też do napojów i deserów, jak tapiokę.

Jakie ma działanie lecznicze?

Łzawnica to zboże bezglutenowe. Jest znanym lekarstwem w tradycyjnej medycynie chińskiej. Szczególnie często używana do wzmacniania funkcji śledziony, jako środek moczopędny i do zwalczania syndromu wilgotnego gorąca. Pomaga przy niestrawnościach, ale także ma działanie moczopędne.

Pomagam kobietom osiągnąć cele ich ciała z łatwością i wydajnością, pomagając w wyborze odpowiednich planów posiłków i skutecznych treningów. Kliknij Tutaj po taki plan. Zacznij korzystać z mojej pomocy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie.

Kliknij Tutaj www.mataleo.eu/kontakt  Prowadze wiele pań online w domu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk