UKBBF ENGLISH GRAND PRIX

ESZTER PATI

Witajcie Kochani,

Jestem po pracowitym weekendzie i chciałabym Wam szybciutko zdać relacje z gali fitness i kulturystyki UKBFF Grand Prix z udziałem dwóch moich podopiecznych: Ani Przeslawska i Eszter Pati. Pracowałam z moimi kochanymi dziewczynkami przez wiele ostatnich miesięcy. A ostatnie tygodnie naszej pracy, to był istny szał   Było 14 kategorii, ale najbardziej kategoria która mnie interesowała to była BIKINI i BODY FITNESS, gdyż startowały tam moje kochane podopiecznie.

Co to są zawody UKBFF Grand Prix

UKBFF Grand Prix to prestiżowe zawody w Wielkiej Brytanii. Do udziałów zapraszani są zawodnicy, którzy wcześniej osiągnęli tytuły mistrzowskie lub zajęli wysokie 3-6 miejsca w ogólnokrajowych mistrzostwach w Anglii.

Anna Przeslawska

W sobotę z samego rana, przygotowania do startu w pokoju hotelowym były bardzo intensywne i pracowite. Obie Pnie musiały mieć zrobiony makijaż, zrobione włosy, nałożony bronzer. Trwało to parę godzin. Ania i Eszter swój występ rozpoczęły o 15.30.I powiem wam, że  To co się działo na scenie jest nie do opisania. Emocje były tak ogromne, że podczas kręcenia materiału moje dłonie cały czas się trzęsły, a serce biło dwa razy szybciej. Pracowałam z moimi kochanymi dziewczynkami przez wiele ostatnich miesięcy, a teraz obie stoją na scenie w tej samej kategorii i ośmioma konkurentkami, które były bardzo dobrze przygotowane. W końcu to zawody na wysokim poziomie ” TOP OF THE TOP”.

Gdy usłyszałam 3 nazwiska w pierwszej trójce, serce mi przestało bić i popłakałam się jak mała dziewczynka. Ania Przeslawska zdobyła pierwsze miejsce, a Eszter Pati 3 miejsce. To było niesamowite uczucie widzieć je na podium. Całą relacje zobaczycie już na Video YouTube, które zobaczycie pod artykułem. Warto zobaczyć, gdyż słowami nie da się opisać łez, radości i szczęścia.

Następne przygotowania zawodów to   Arnold Sports Festival w  Madrycie we wrześniu, a  w październiku  British Finale w Wielkiej Brytanii!

Zapraszam do odwiedzenia mojego blogu  juz jutro, gdyż będzie opublikowany wywiad z ANITĄ BEKUS, która była też na tych zawodach i zdobyła 2 miejsce w BIKINI. Jako juniorka – przeróżne nagrody i miejsca na podium w swoim ukochanym sporcie, jakim jest fitness. Przed nią nowe doświadczenie, już w roli seniorki. Zobacz jak Anita Bekus przygotowuje się do nowego sezonu. 😉

 

ESZTER PATI

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

 

 ZAPRASZAM NA RELACJE Z ZAWODÓW 😉


 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk