[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.19″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

 

Gosia Kłos

 

 

Od 16 lat specjalizuje się w treningach z kobietami. Swoim klientkom zapewniam kompleksową opiekę w zakresie układania diety, prowadzenia treningów oraz monitorowania na bieżąco efektów i motywowania do dalszej pracy nad kondycją i sylwetką.

 

Wykorzystuję elementy treningu funkcjonalnego, który zapewnia piękną wyrzeźbioną sylwetkę, przyczyniając się równocześnie do poprawy ogólnej sprawności. Prowadzę treningi w systemie obwodowym, które zapewniają utratę tkanki tłuszczowej baz nadmiernej rozbudowy masy mięśniowej.

 

W pracy z klientkami koncentruję się na zmianie sposobu myślenia o aktywności fizycznej, zachęcając do zmiany stylu życia na bardziej aktywny. Staram się aby sport i zdrowy sposób żywienia, stał się ich pasją i nieodłącznym elementem dnia codziennego.

 

W pracy trenera stawiam na bezpieczeństwo. Ważna jest dla mnie technika wykonywanych ćwiczeń oraz dostosowanie poziomu zaawansowania. Jestem osobą wymagającą. Swoim podopiecznym, nie pozwalam się lenić. Zależy mi, aby każda osoba, która ze mną współpracuje, osiągnęła swoje cele. 

 

ZAWSZE stawiam na zdrowie! Każdy z nas jest inny a ten sam cel, można osiągnąć obierając różne drogi. Dlatego tak ważna dla mnie jest indywidualizacja w pracy zarówno trenera jak i dietetyka. Nie można stosować jednego wyuczonego schematu w treningu czy diecie – tak się nie da.

 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Prawidłowe Ćwiczenia i Wartościowe Pożywienie

 

Staram się uczyć jak prawidłowo ćwiczyć i odżywiać się wartościowym pożywieniem. Każda z nas przecież, pragnie mieć piękną sylwetkę. To nie jest takie trudne, najważniejsze jest zacząć…

 

Właściwa Dieta  Odpowiednie Ćwiczenia 

 

 

 

 

Od Grubaski do Miss Fitness Wielkiej Brytanii

 

Dzięki odpowiedniej diecie i regularnej pracy, przez dwa lata osiągnęłam coś, co dla wielu z was wydaje się być tylko marzeniem.

 

 

A teraz chcę podzielić się swoimi doświadczeniami i pokażę Tobie jak osiągnąć upragnioną wagę i wspaniałą sylwetkę.

 

*Daj sobie szansę i pozwól spełnić swoje marzenia!*

 

Przygotowałam zestaw porad i podpowiedzi:

 

 

Kliknij w poniższy link i pobierz dla siebie dietę.

 

  Zobacz Program    Umów się Konsultacje

 

0044 7825 268 743

 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

 

 

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

3 odpowiedzi

  1. Czy do tych napoi wrzuca się poprostu np.cytrynę grapefruit ogórek czy też jabłka nie wciskając nie blędując?

Napisz komentarz