Trener Indywidualny - Mataleo.eu


Kup Dietę i Trening

Dieta i ćwiczenia: To są klucze do zdrowszego życia

Podjęcie poważnej decyzji w celu poprawy stanu własnego zdrowia i ciała, wymaga czegoś więcej niż dobrych intencji.

Odpowiednia dieta, jak na przykład, zmiana pokarmów o dużej zawartości tłuszczu, na pokarmy o niskiej zawartości tłuszczu, więcej pokarmów zawierających błonnik i mało cukrów, może zwiększyć twoją wydajność.

Zostawmy czynniki dietetyczne, choć to bardzo istotny element, aby osiągnąć optymalny poziom zdrowia i sprawności fizycznej. Również determinacja i siła woli nie powinny być lekceważone.

Niestety, wiele dziewczyn poza “dobrymi intencjami” przechodzi fazę: kilka wizyt w siłowni, a następnie wraca do starych nawyków. Nasze ustalone wzorce zachowań są bardzo trudne, aby samodzielnie i na stałe je zmienić. Wiedzą o tym wszystkie dziewczyny, które choć raz próbowały samodzielnie pracować nad sobą. Dlatego najczęściej jedynym ze sposobów na maksymalizację szans powodzenia jest praca z indywidualnym trenerem.

                       Motywacja, Planowanie i Bezpieczeństwo

amelak1

Trener Indywidualny ma więcej ról do spełnienia, niż tylko planowanie treningów.

Trener indywidualny może znacznie poprawić efektywność czasu spędzonego na siłowni, motywuje jak również opracowuje strategię ćwiczeń, które zawsze są zorientowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.

To bardzo ważny aspekt, który jest często zaniedbywane przez pracowników siłowni, którzy nazywają się trenerami a najczęściej nie mają nic wspólnego z trenowaniem innych osób.

Trener indywidualny potrafi pracować z osobami, które mogą mieć stare urazy lub niezaleczone stany chorobowe z przeszłości. Trener indywidualny oferują starannie zaprojektowane ćwiczenia, które mają rozwiązać konkretne problemy, zapewniając tym samym, że ćwiczenia dadzą zdrowie i energię witalną, a co najważniejsze nie szkodzą.

Dobry trener indywidualny współpracuje z lekarzami lub innymi pracownikami służby zdrowia. Robi to po to, aby cały plan treningowy naprawdę poprawił stan zdrowia, a nie mu zaszkodził.

Pozwól że powtórzę – dobra intencja jest ważnym punktem wyjścia, ale nie jest sama w sobie wystarczająca do osiągnięcia długoterminowego celu optymalnej sprawności fizycznej. Planowanie, uwaga, identyfikacja celów pośrednich są absolutnie niezbędne do osiągnięcia wyniku końcowego i trener indywidualny jest do tego profesjonalnie przygotowany.

Nawet dla osób, które są w dość dobrej kondycji fizycznej, trener indywidualny stanowi nieopisaną pomoc. Ćwiczenia bowiem mogą stać się rutyną i nieciekawe, szczególnie jeżeli te same schematy są powtarzane w nieskończoność; osobisty trener może opracować nowe programy ćwiczeń, ożywiając zainteresowanie i motywację. Te zmiany w reżimie ćwiczeń, są niezbędne do osiągnięcia najbardziej korzystnych wyników. Trzymanie się tego samego planu przez zbyt długi czas, powoduje, że mięśnie przyzwyczajają się do programu i progres zostaje zatrzymany.

Umów się teraz z Gosią Klos – trenerem indywidualnym w Wielkiej Brytanii oraz Online Skype

Konsultacja z Gosią Klos
[email protected]
07825268743

Konsultacja z DamianLisiński
[email protected]
07557337787

Zobacz efekty moich klientek: Metamorfoza z Gosią Klos

 

 

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: