Damian Lisinski - Mataleo.eu

Damian Lisiński

Jako dziesięciolatek zacząłem przygodę ze sportem na treningach Judo. Doświadczenia nabyte podczas tamtych treningów, procentują do dziś...

W szkole średniej rozpocząłem przygodę z "kuchnią". Zdobywając tytuł Technika Żywienia, nabyłem obszerną wiedzę, która obecnie służy mi w dbaniu o diety, żywienie moich klientów.

Fantastyczna wiedza i doświadczenie nabyte podczas studiów na fantastycznej uczelni jaką jest AWF Katowice, są nieocenione w mojej obecnej pracy jako Instruktor.

Będąc Instruktorem Sportu mam dwie specjalizacje; Instruktor Kulturystyki z którą ma przygoda trwa od szesnastego roku życia, i Instruktor Ju Jitsu. Poparciem mojego doświadczenia w Sztukach Walki są zdobyte stopnie mistrzowskie, 4Dan Kung Fu Ju Su i 5 Dan Ju Jitsu.

Korzystając ze zdobytego doświadczenia i nabytej wiedzy, staram się najbardziej kompleksowo sprostać oczekiwaniom moich klientów,pracując z nimi, motywując, przygotowując dla nich treningi i plany posiłków. Razem z moimi podopiecznymi, cieszę się z każdego zrzuconego kilograma nadwagi i każdego kilograma zbudowanych mięśni.

Zapraszam do wspòłpracy.

Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos