Trening poprawiający Twoje ciało - Mataleo.eu


Kup Dietę i Trening

Trening poprawiający Twoje ciało

Jest taki okres u każdej kobiety, że zawsze mówi ” od dziś się odchudzam ” i tak zawsze się dzieje 4 miesiące przed wakacjami.  I tak zaczyna się się nasza przygoda ze sportem. Ciszy mnie widok, kiedy kobiety przychodzą do siłowni uśmiechnięte i pełne entuzjazmu, że podjęły tą fantastyczną decyzję. Pamiętaj jednak, że nie wystarczy tylko się zapisać na siłownie i zastosować głodówkę. Pamiętaj, że Ty jesteś odpowiedzialna za swoje ciało i nikt nie wykona za Ciebie pracy nad nim.

Wkraczając w świat Fitness spotkasz się z pewnymi przeszkodami. Jedno z nich to znajomość wszystkich maszyn, które znajdują się w każdym kubie Fitness. Każdy Klub powinien każdego nowego klienta zaznajomić z każdym sprzętem, znajdującym się w klubie.  Tak, tak wiem tych maszyn jest bardzo dużo i jak je wszystkie teraz  zapamiętać? Najlepszym sposobem to sobie wszystko zapisywać, a z czasem wszystko przyjdzie łatwo. Nikt nie powiedział, ze będzie na początku łatwo, ale pamiętaj będzie WARTO.

Ostatnio będąc w  nowym klubie zauważyłam fantastyczną maszynę, która jednocześnie spala tkankę tłuszczowa i wzmacnia dolna partie mięśniowe. Wykorzystując beztlenowe ćwiczenia na tej maszynie, zapewnia szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Poprawia równowagę, koordynację i kinetyczność świadomość.Poprawia wytrzymałość i stabilność

Jednym słowem coś dla małych leniuszków. Trening 15 min na tej mszenie już po 2 tygodniach poprawi twój wygląd i poczujesz się doskonale.

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)

 


Email :
Imię :

 

 

Zobacz Video 😉

 

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: