-12 kg Schudnij Tym Sposobem - Metamorfoza


Kup Dietę i Trening

-12 kg Schudnij Tym Sposobem – Metamorfoza. Kiedy zaczynasz swoja przygodę z odchudzaniem, przez pierwszy miesiąc chcesz schudnąć tyle ile zaplanowałaś, ale to się tak nie da. Czy wiesz, że w ciągu roku możesz przytyć nawet 20 kg? I właśnie ten rok czasu musisz poświęcić na odchudzanie, ale jeśli do tego dochodzą różne choroby to może potrwać dłużej.

My trenerzy i dietetycy nie mamy zaklętego hasła na odchudzanie i w ciągu miesiąca jesteś pięknękna i masz jędrne ciało z dużymi pośladkami tak jak na instagramie czy facebook. Musisz sobie uwiadomić, że to jest ciężka praca, która jest oparta na cierpliwości i determinacji.

Do tego wszystkiego dochodzi życie – dzieci, dom i praca. I wasze marzenia poszły w las, bo  nie dość, że brakuje ci cierpliwości to nie masz czasu na treningi czy zdrowe odżywianie. I tak kolo się zamyka. Mija 5 lat i twoja waga przekracza 100 kg. I tu się zaczynają schody, bo nie dość, że wszystko trwa dłużej, to już mogę powiedzieć, że już masz chorą tarczycę lub cukrzycę typu 2.

Więc nie czekaj aż waga podskoczy do 100 kg, tylko zgłoś się do mnie wcześniej. Tak jak to zrobiła Ula. Z Ulą znam się juz 4 lata i kiedy ją poznałam, treningi na siłowni robiłyśmy 2 razy w tygodniu. Było jej o wiele łatwiej, bo nie maiła 2 dzieci. Teraz to jest armagedon. Pracuje 12 godzin w ciągu dnia, wychowuje 2 dzieci i potrafiła znaleść czas na treningi i zdrowe odżywianie.

Tym razem współpraca odbyła się online i fantastycznie, że się zdecydowała na tą współpracę, bo schudła 12 kg. Zobaczcie jak można zmotywować się do działania, kiedy gubisz kilogramy 5 czy 10. Efekty są widocznie na zdjęciu.

Kliknij tutaj po współprace i nie czekaj aż dojdziesz do 100 kg. Działaj!

Nasz kolejny cel to zawody Fitness Bikini i zobaczycie jaka jazda będzie i ogień! To jest bardzo duże wyzwanie, a efekty bedą piorunujące, ale to w maju 2020 roku. Wiele z was musi wiedzieć, że każdy jest inny i potrzebuje innych treningów, czy rozpiski dietetycznej. Do tego musi być motywacja i osoba, która cię poprowadzi.

KLIKNIJ TUTAJ PO TAKĄ METAMORFOZĘ!

Poprzedni
Następny
Akademia Kocham Fitness | Grupa Mentoringowa Małgorzaty Kłos
%d bloggers like this: